طراحی سایت و آشنایی با هاست و دامنه

طراحی سایت و آشنایی با هاست و دامنه

طراحی سایت

امروزه به خاطر گسترش  و توسعه بیش از حد کسب‌و کار، فروشندگان و صاحبان مشاغل به فکر نوآوری افتادند. آنها با خود فکر کردند که باید کاری بکنند تا از دیگر رقبای خود پیشی بگیرند.(طراحی سایت) فکر آنها این بود که برای فروش خود هوشمندی به کار ببرند تا با همان مقدار وسایل و قیمت، مشتری بیشری پیدا کنند و در نتیجه سود بیشتری هم ببرند.

هوشمندی صاحبان مشاغل با سایت و طراحی آن

هوشمندی صاحبان مشاغل با سایت و طراحی آن

هوشمندی صاحبان مشاغل با طراحی سایت

با گسترش رقیبان فروشنده، فروشندگان و صاحبان مشاغل به فکر استفاده از دنیای اینترنت افتادند. کم کم با درخواست و تقاضای افراد حرفه و دانشی به نام طراحی سایت رونق گرفت.

سایت ها به صاحبان مشاغل کمک کرد تا بتوانند با هزینه کمتر محصولات خود را به دنیا معرفی بکنند. اگر حرفه و دانش سایت و طراحی آن وجود نداشت صاحبان مشاغل برای معرفی محصول و حرفه خود به دنیا باید راه زیادی را طی می‌کردند و هزینه‌های زیادی را هم صرف می‌کردند.

دانش طراحی سایت به این افراد کمک کرد تا با بارگذاری محصول خود و یا حرفه خود درسایتی اینترنتی، محصولات خود را در معرض دید مردم دنیا قرار دهند. درحالیکه انجام اینکار بدون اینترنت و طراحی سایت اینترنتی پرهزینه و درواقع مقدور نیست. سفر به تمام جهان برای معرفی محصول یا یک دانش به صورت سنتی غیرقابل درک است.

درباره سایت ها

درباره سایت ها

درباره سایت ها

  • هاست:

هر وب سایت  برای طراحی شدن نیاز به فضایی دارد که فایل ها در آن بارگذاری شود به این فضا هاست گفته می شود.  هاست در حقیقت فضای میزبانی است و یا به زبان ساده فضایی از سرور است که مسئولیت نگهداری فایل های سایت را دارد.

  • دامنه

این هاست‌ها آدرسی دارند که به آن دامنه گفته می شود. سایت و طراحی آن بر روی همین دامنه‌ها انجام می‌شود. طراحی و ایجاد یک سایت اینگونه است که فردی با کسب مهارت کافی و شناخت دنیای اینترنت، با وارد کردن کدهای خاصی  بر روی همین دامنه ‌ها یا خرید لوازم مخصوصی طراحی را انجام می‌دهد.

  • قالب وب سایت

قالب‌های مختلفی هم برای سایت و طراحی آن به صورت اینترنتی  وجود دارد. قالب وب سایت توسط طراح و گرافیست  طبق خوسته متقاضی طراحی سایت پیاده سازی می‌شود و یا ممکن است به صورت آماده طبق مطالبش خریداری شود.

از جمله این قالب ها قالب‌های خبری، فروشگاهی، شرکتی و ……. هستند. وجود قالب‌های مختلف برای سایت‌ها در بستر اینترنت، به صاحبان مشاغل و فروشندگان کمک می‌کند تا بسته به حرفه‌ای که دارند سایتی را برای شرکت یا حرفه خود یا حتی برای شخص خودشان داشته باشند و آن را مدیریت کنند.

  • درج محتوا

برای داشتن سایت مخصوصی در بستر اینترنت کافیست از افراد خبره بخواهید تا برای شما سایت و طراحی آن بکند. آنگاه شما می‌توانید اطلاعات یا چیزهایی را که دوست دارید  خودتان و دیگران آن را در سایت مشاهده  کنید به طراح بدهید و او برای شما آن اطلاعات و تصاویر را بارگذاری می‌کند.

درج مطالب وب سایت به عملیات وارد نمودن محتوای وب سایت گفته می شود که در این عملیات کارفرما مطالب وب سایت را به فرد طراح ارسال می کند و طراح مطالب را در سایت از طریق سیستمی خاص به نام سیستم مدیریت محتوا بارگذاری می نماید.

  • نرم افزارهای طراحی سایت

نرم افزارهای مختلفی برای طراحی وب سایت وجود دارند که با استفاده از آنها به راحتی میتوان سایتی را طراحی کرد. نرم افزارها در حقیقت کار شما را در کد نویسی و برنامه نویسی وب ساده می‌کنند. نرم افزارهایی مثل  Adobe Dreamweaver از این  نوع هستند.

 ارزانترین روش طراحی سایت:

ارزانترین روش طراحی سایت استفاده از قالب آماده وب سایت می باشد که در این روش کافی است تنها هزینه ثبت دامنه، اختصاص هاست و پشتیبانی را پرداخت کنید که البته این روش به سایت‌هایی که قصد حضور جدی و قوی در اینترنت را دارند به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

البته شما اگر به فضای اینترنت و دنیای مجازی علاقه مندید می‌توانید با شرکت در کلاس های مخصوص، دانش طراحی سایت را بیاموزید.

پس نتیجه می‌گیریم که دنیای اینترنت و فضای مجازی بسته به استفاده ما ازآن مفید یا مضر خواهد بود. سایت و طراحی آن هم یکی از دانش‌ها در حوزه اینترنت است که با استفاده مفید ما ازین دانش، برای ما مثمر ثمر خواهد بود

خدمات ما :

طراحی سایت شرکتی

تولید محتوا | بازاریابی محتوایی

مقالات مرتیط:

لینک بیدلینگ چیست؟

سئوی خارجی چیست؟

خدمات سئو

سئو داخلی

 

برای مشاهده اینتساگرام دنیزوب کلیک نمایید

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
بازاریابی سئو چیست؟
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت (شرکتی)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست