طراحی سایت (شرکتی)

طراحی سایت 

دانش طراحی سایت یک دانش جدید و پیشرفته است که به انسان کمک می‌کند تا بر روی فضای خاصی که دامنه نامیده می‌شود یک فضایی اینترنتی ایجاد کند و درآن بستر به کار و فعالیت بپردازد. طراحی سایت شامل مهارت‌ها و رشته‌های مختلفی در زمینه تولید، حفظ و نگهداری وب سایت است.

طراحی وب اصطلاحی برای توصیف فرایند ساخت سایتی طبق خواسته مشتری می‌باشد. در گذشته طراحی سایت با کد نویسی انجام می‌شده است اما امروزه برای طراحی سایت نرم افزارهای مخصوصی وجود دارد که استفاده از آن هم می‌تواند برای طراحی مفید باشد. فرد  متقاضی طراحی سایت می‌تواند در چند دقیقه با سیستم های تولید محتوا نظیر وردپرس، جوملا، بوت اسپرت، ویکس، دریم وییر، سایت خود را به راحتی طراحی کند.

طراحی و ایجاد یک سایت اینگونه است که فردی با کسب مهارت کافی با وارد کردن کدهای خاصی  بر روی همین دامنه ‌ها یا خرید لوازم مخصوصی طراحی را انجام می‌دهد. قالب‌های مختلفی هم برای طراحی سایت‌های اینترنتی  وجود دارد.

قالب وب سایت توسط طراح ، طبق خواسته متقاضی طراحی و انجام می‌شود و یا ممکن است به صورت آماده طبق مطالبش خریداری شود. از جمله این قالب ها قالب‌های خبری، فروشگاهی، شرکتی و …….

ما دراین مقاله می‌خواهیم درمورد طراحی سایت شرکتی سخن بگوییم.

 

قالب شرکتی در بستر وردپرس

قالب شرکتی در بستر وردپرس

 قالب شرکتی در بستر وردپرس

همانطور که گفتیم قالب‌های مختلفی در بستر وردپرس برای طراحی سایت وجود دارد. یکی ازین قالب‌ها قالب شرکتی است. امروزه طراحی سایت شرکتی برای کسب‌‍وکار برخلاف گذشته کار سختی نیست. وردپرس قالب سایت را معرفی می‌کند و افراد طبق سلیقه خود  می‌توانند آن‌ را خریداری کنند.

تعریف جامع از طراحی سایت شرکتی

تعریف جامع از طراحی سایت شرکتی

تعریف جامع از طراحی سایت شرکتی

شرکت‌ها بر اساس کارهای خود نیاز به سایت خاص و درواقع طراحی سایت مخصوص دارند. شرکت‌ها ماموریت، نیازها، اهداف و اطلاعات مربوط به محصولاتشان را با مشتریان خود در قالب این سایت‌‌ها در میان می‌گذارند.

 • روئسای شرکت:

روئسای شرکت با این سایتی که درخواست طراحی‌اش را داده اند و طراحی شده است می‌توانند شرکت خود را مدیریت کنند و افراد داخل شرکت یا محصولاتشان را نیز سازماندهی کنند.

آن‌ها مقادیر زیادی از داده‌های خام و اطلاعات ویژه درمورد محصولاتشان را در قالب این سایت‌ها اصلاح، سازماندهی و توزیع می‌کنند.  وب سایت شرکتی درواقع بع معنای کلیه سایت‌هایی است متعلق به شرکت خاص با برند خاص،یا شرکت تابعه است که به صورت فرعی تجارت می‌کند.

 • استفاده از آرم مخصوص به شرکت :

هر شرکتی که اقدام به طراحی سایت می‌کند می‌تواند برای شرکتش و محصولاتش آرم خاصی را ثبت کند. فرد طراح که مشتری‌اش شرکت‌‌ها باشند آرم خاصی را با مشورت با فرد متقاضی برای شرکتشان می‌پسندد و ثبت می‌کند.

طراح با ثبت این برند برای استاندارد سازی و یکپارچه‌سازی اطلاعات و ارتباطات بین شرکت و مخاطبان استفاده می‌کند. این آرم می‌تواند چاپی یا در بستر اینترنت باشد.

 • طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به کاربران  در کشف، یادگیری، کسب تجربه و لذت بردن کمک می‌کند. شرکت‌ها با طراحی سایتی شرکتی برای خودشان ، با مامورهای شرکتشان ارتباط برقرار می‌کنند. آن‌ها با این روش فرصت‌های فروش را می‌بینند و آن‌را هدایت می‌کنند.

شرکتها با طراحی این سایت برای خود، شرکت خود را از نظر فکری به طور سریع و مداوم رهبری فکری می‌کنند. البته بیشتر وب سایت‌های شرکتی، فرصت‌های تجاری جدید را ایجاد نمی‌کنند بلکه با مشتریان برای بهبود این وب سایت و بهبود نتایج کلی در بازاریابی شریک می‌شوند.

 • دانش طراحی سایت

در عالم سناریوهایی وجود دارند که بین انسان و تکنولوژی تعامل برقرار می‌کنند.  از جمله این سناریوها : ایجاد وب سایت‌ها ، به روز رسانی وب سایت‌ها، پروژه های برنامه ریزی، چک کردن موجودی، سفارش یک محصول خاص، ارسال یک محصول خاص ، کنترل مجازی شرکت و کارخانه که همه این‌ها با دانش طراحی سایت اتفاق می‌افتد.

هدف از طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی

 هدف از طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی برای اهداف گوناگونی ساخته می‌شوند. از جمله این اهداف :
 1. ایجاد سایت برای ارائه خدمات همیشه در دسترس
 2. ایجاد سیستم‌های پشتیبانی
 3. ایجاد سیستم برای ارائه خدمات ویژه
 4. ایجاد سایت برای به روز رسانی کاتالوگ‌ها
 5. ایجاد برندسازی برای یک شرکت
 6. ایجاد تجارت سودآور از شرکت
 7. معرفی محصولات و خدمات
 8. ارائه خدمات و محصولات مرغوب در بستر اینترنت
 9. کاهش مخارج شرکت
 10. به دست آوردن مشتری‌های گوناگون حتی به صورت جهانی
 11. مدیریت بهتر و گسترده تر شرکت
 12. افزایش فروش
 13. ایجاد یک منبع معتبر شرکتی
 14. کسب سود بالا
 15. تبلیغ برند شرکت در بستر دنیای اینترنت
 16. 16.دست‌یابی به موفقیت بالا
 17. پیشرفت در دنیای مجازی با طراحی سایت شرکتی مرغوب
 18. ایجاد بازار آنلاین
 19. یافتن سرمایه‌گذار برای محصولات شرکت
 20. تماس آنلاین و فوری با مشتریان بالقوه
 21. تبدیل رئیس شرکت به یک رهبر صنعت
 22. درک بالای مخاطبان و دیدن خواسته های آن‌ها و رسیدگی به آن خواسته‌ها از طریق اضافه کردن بخش نظرات و شکایات به سایت
هدف استفاده از قوانین سئو برای قالب شرکتی

هدف استفاده از قوانین سئو برای قالب شرکتی

 هدف استفاده از قوانین سئو برای قالب شرکتی

استفاده از سئو و بهینه سازی کردن سایت‌های شرکتی به این منظور اهمیت دارد که  طراحی سایت شرکتی  با قوانین سئو باعث می‌شود تعداد بازدیدکنندگان سایت بالا برود.

این به دلیل است که بیشتر مردم از موتورهای جستجو برای یافتن مطلب یا مقصود خود استفاده می‌کنند و همه آن‌ها به صفحه اول موتور جستجو توجه دارند.

 • سود حاصل از خرید

استفاده از قوانین سئو باعث می‌شود سایت شما در صفحه اول موتور جستجو نمایش پیدا کند. بنابراین افراد بسیاری از سایت شما دیدن می‌کنند و در نتیجه سود حاصل از خرید یا استفاده از سایت شما بیشتر می‌شود.

پس نتیجه می‌گیریم که استفاده ار اینترنت و درواقع طراحی سایت و استفاده بهینه از اینترنت چیزی با ارزش است. ما با استفاده از دانش طراحی سایت می‌توانیم برای هر کاری سایتی را طراحی بکنیم.

 • کسب درآمد

طراحی سایت شرکتی هم برای ما فایده دارد. ما یا از طریق یادگیری، خودمان به طراحی سایت می‌پردازیم یا به طراح سایت که شغلش این است و ازاین طریق کسب درآمد می‌کند مبلغی را پرداخت بکنیم و از او بخواهیم با ثبت برند برای شرکت ما و انجام کارهایی، سایتی را برای شرکت ما طراحی کند.

 • فروش محصولات

ما با استفاده ازاین سایت به فروش محصولات خود بپردازیم و به سود کلانی در بستر اینترنت و دنیای آن دست یابیم.

خدمات ما :

طراحی سایت فروشگاهی | فروشگاه اینترنتی

تولید محتوا | بازاریابی محتوایی

مقالات مرتیط:

لینک بیدلینگ چیست؟

سئوی خارجی چیست؟

خدمات سئو

سئو داخلی

 

برای مشاهده اینتساگرام دنیزوب کلیک نمایید

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت و آشنایی با هاست و دامنه
نوشتهٔ بعدی
آموزش طراحی وب سایت در 8 قدم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست