سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

اعضای تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ دنیزوب در مقاله سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی برای شما درباره راه ها و روش های سئو وردپرس صحبت می کنند.

راه های زیادی برای هدایت ترافیک به سایت شما وجود دارد، اما بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از مؤثرترین و بهترین روش هاست. SEO مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک های با هدف کمک به صفحات شما برای کسب رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو است. این امر باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شود.

علاوه بر این، روش های ساده زیادی برای بهبود سئو سایت وردپرس شما وجود دارد، حتی اگر یک مبتدی کل باشید. در این پست ما به 13 تکنیک می پردازیم که می توانید بلافاصله پس از مطالعه این مقاله شروع به بهینه سازی سایت وردپرسی خود نمایید.

13 تکنیک برای سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی شما:

  • شرکت هاستینگ خود را با دقت فراوانی انتخاب نمایید.

از آنجا که Google هنگام رتبه بندی سایت ها سرعت را در نظر می گیرد، یک شرکت هاستینگ خوب می تواند به شما کمک کند تا شما را در صدر نتایج جستجو گوگل به نمایش گذارد . هاستینگ سایت شما همچنین میتواند بر میزان خرابی تجربیات سایت شما و فاصله فیزیکی بین سرورها و بازدید کنندگان تأثیر می گذارد.

  • از افزونه اختصاصی سئو استفاده نمایید.

این اقزونه کمک فراوانی به بهبود سئو سایت شما می نماید در واقع می توان گقت این اقزونه راهنمای بهینه سازی سایت برای تازه کاران وردپرسی است.

  • ساختار url سایت خود را تغییر دهید.

پیوند های سایت شما در واقع به موضوع سایت، صفحه و نوشته سایت شما اشاره دارد. تعداد کمی از این url ها  اعداد هستند (مانند گزینه های Plain و Numeric )، که ایده آل و seo base نیست زیرا اطلاعات کمی را به موتورهای جستجو منتقل می کنند. در عوض ، شما با ساختار Post Name بهترین کار را دارید زیرا کاملاً به موتورهای جستجو می فهماند که محتوای این پیوند از سایت چیست. به راحتی می توانید با مراجعه به انتهای سایت خود و رفتن به تنظیمات> پیوند مجدد ، ساختار پیوند خود را به راحتی تغییر دهید (یا یک حالت سفارشی ایجاد کنید) .

  • ایجاد یک نقشه سایت

نقشه سایت لیستی از تمام صفحات و مطالب دیگر موجود در وب سایت شما است که معمولاً در یک سلسله مراتب سازماندهی می شوند. این یک روش سریع برای دیدن اینکه سایت شما چه مواردی را ارائه می دهد است.

  • در طول مطالب خود از تگ های h1 تا h6 استفاده نمایید

تگ عنوان در واقع مطالب سایت شما را دسته بندی می کند و هر کدام از این تگ ها معنایی دارند. مقاله سایت شما را شکسته می کند و باعث می شود مخاطب آسان تر با سایت شما ارتباط برقرار کند

  • نوشتن محتوای مقالات حول کلمه کلیدی

برای نوشتن مقالات سایت حول کلمات کلیدی شما می توانیید از افزونه ی یواست سئو استفاده نمایید تا متوجه شوید که چگونه باید محتوایی بهینه بنویسید.

  • تصاویر سایت خود را بهینه کنید

از آنجا که سرعت سایت بر روی سئو سایت شما تاثیر می گذارد پس هرچه حجم نصاویر کمتر باشد سرعت سایت شما بالاتر می رود پس سرعت سایت شما بهینه می شود.

برای کاهش حجم تصاویر می توانیید از وب سایت compressor.io استفاده نمایید.

  • مقالات سایت خود را بروزرسانی نماییید

شما می توانیید با بروز رسانی و افزودن محتوا به مقالات سایت خود به بهینه سازی سایت کمک نمایید.

  • لینک سازی داخلی و خارجی کنید

شما می توانیید مقالات سایت را با لینک سازی داخلی به یک دیگر لینک دهید و در نهایت با گذشت 2 ماه از طراحی سایت لینک سازی خارجی را شروع نمایید.

 

نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت حرفه ای را با دنیزوب وب امتحان کنید
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت صنعتی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست